Давайте знайомитись

Ми – квест кімнати “Logikum” – мережа організації дитячих свят, дитячих днів народжень, культурних заходів та просто відпочинку для дітей, молоді і дорослих. Ми заснувались у 2016 році, та успішно функціонуємо у таких містах: Київ, Львів, Рівне.

16 квест кімнат та квести у віртуальній реальності
Кімнати для святкувань Дитячого Дня Народження
Шоу-програми і розваги з ведучими/аніматорами
Виїзні програми на популярні тематики
Наш чудовий колектив
Дівчата з колл-центру допоможуть Вам підібрати незабутню програму саме для Вашого дитячого свята та згідно ваших побажань
Адміністратори пильнують за роботою всього персоналу, щоб кожне день народження чи дитяче свято було під контролем і по плану
Оператори гри слідкують, щоб у квест-кімнатах команда успішно впоралась з усіма завданнями і отримала максимум задоволення від квесту
Ведучі/Аніматори та їх шоу-програми розважають дітей та дарують незабутні спогади
Не просто весело, а й корисно
Логіка та користь
В наших квестах, ми використовуємо багато завдань на логіку, тому не сумнівайтесь, в наших квестах тренується мозок! З нами не лише весело, а й корисно!
Досвід
5 років досвіду в організації дитячих свят та понад 4000 проведених днів народжень. Ми дійсно знаємо як подарувати емоції імениннику
З нами зручно
Зручне розташування - всі розваги на одній локації. Ми також вирішуємо питання харчування та їжу можна брати з собою!
Як виглядає свято на наших локаціях?
Червень 2021
Світлана 8 років

Квест- чудовий варіант відсвяткувати день народження! Сподобалось діткам і дорослим! Дуже привітні працівники, пояснили сюжети квестів, підібрали оптимальний варіант по часу та наповненню, гарно зустріли і вирішували всі питання на протязі відпочинку! Цікаво і різноманітно спілкувалися з дітками!
Дуже вдячні за роботу дівчинки в святковій залі! Було музично, захоплююче і весело!
Святом задоволені! Щиро дякуємо!

14 липня, 2022
Олександра 12 років

Дякую за організацію дитячого свята, дітки дуже задоволені, ведучі відповідальні і старанні. Картина з відбитками дитячих долонь буде приємною згадкою про наше день народження і про Ваш заклад

Липень 2021
Олексій 8 років

Дуже дякую за чудові емоції та підтримку в проходженні квестів. Відвідали ми Гаррі Поттера та Варкрафт. Не знаю як кому, нам з дітьми було досить не легко але дуже-дуже цікаво.

Святкували ми дитячий день народження. Сину виповнилось 8м років. У підсумку всім його друзям сподобалось проводити тут час. Після квесту діти святкували в ігровій кімнаті, мали конкурси на спритність та силу, які провели працівники на гарному рівні. Деякі конкурси реально були веселі та нові навіть для мене.

Тепер чекаємо відкриття нових квестів щоб відвідати.

Рекомендую для сімей з дітьми але якщо діти до 10 років то потрібно щоб ішли батькі з ними, молоді, підліткам, дітям 10+….. маса емоцій та задоволень!

Показати ще фото та відео
Ознайомтесь з нашими квестами
Відгуки від клієнтів

Діти були у квесті Гаррі Поттер та потім пакет “Стандарт”. Все оформлено гарно, діти задоволені, тільки виявилось, що півтори години для них все одно мало, хоча нас попереджували, що скоріше за все одного квесту буде не достатньо.. Пішли потім на ще один квест у віртуальній реальноті. Обидва квести дітям дуже сподобалися! Дякуємо за свято, син вже питає коли ми підемо в Алісу в країні Чудес 🙂

Андрій Гвант
тато

Святкували день нарождення сина – 8 років тут вперше. Ще по телефону нам допомогли підібрати святкову програму з урахуванням усіх побажань, місцями пішли на поступки, за що величезне Дякую! Діти зіграли по 2 квести і їм все мало, тож добивали їх енергію Програмою Преміум, дискотекою і піньятою, яку нам зробили у стилі улюбленого сином героя Амонг Ас. Діти в захваті, а ми нарешті відпочили! Дорогою назад малеча так багато розказували про свої враження, що ми тепер усім рекомендуємо відмітити тут день народження 🙂

Катя Костенко
мама

Були з друзями в квест-кімнаті Варкрафт. Дуже сподобалось. Ще прийдемо.

Климець Олександра
подруга іменинниці

Дуже дякую за чудові емоції та підтримку в проходженні квестів. Відвідали ми Гаррі Поттера та Сховище старого Лева. Не знаю як кому, нам з дітьми було досить не легко але дуже-дуже цікаво.

Святкували ми 7м років сину і всім його друзям сподобалось проводити тут час. Після квесту діти святкували в ігровій кімнаті, мали два конкурси на спритність та силу, які провели працівники квест кімнати.

Тепер чекаємо відкриття нового квесту щоб відвідати.

Рекомендую для сімей з дітьми але якщо діти до 10 років то потрібно щоб ішли батькі з ними, молоді, підліткам, дітям 10+….. маса емоцій та задоволень!

Лариса Гаврилій
мама

Квест-кімната це інший світ. Мені, як людині, яка пройшла не один квест як в реалі, так і на компьютері дуже заходить такий вид відпочинку. Рухаєшся, думаєш, працюєш. А як дійдеш до розгадки того чи іншого завдання, то радієш разом з командою. Були в Сховищі та Гаррі. Однозначно рекомендую, як і взагалі квест, так і окремо logikum.com.ua ! Одні з найкращих у нас в місті.

 

Олег Самоход
тато

Побували у квесті “Варкрафт”, всім фанатам цього фільму та гри, вам точно треба сюди потрапити!
Дуже атмосферна кімната, цікаві завдання та відчуваєш себе наче справжній герой!
Рекомендуємо всією командою, прийдемо ще й на інші кімнати до Вас!

Анна Шевшенко
іменинниця
Де будемо святкувати?
Ми знаходимось на вул.Соборна 34

Квест кімната, Квести та ігри у віртуальній реальністі, кімната для святкування та банкетів, зона очікування і безліч різноманітних розваг від майстер-класів до паті-вечірок. І все це в одному місці!

Дізнатись ціну дитячого свята

    Оберіть подарунок: