Квести в реальності «LOGIKUM»

Квест кімнати – це новий вид розваг у реальному часі, де Ви і ваша команда опиняєтесь в зачиненій тематичній кімнаті. Ви і ваша команда обмежені в часі. Отже, потрібно повністю зосередитись на загадках, підказках і головоломках. Лише тоді вам вдасться знайти спосіб вийти.
Вихід – це ключ від зачинених дверей, але щоб його здобути, вам доведеться добряче попрацювати: логіка, інтуїція, уважність – ось ваші основні здатності, які ви відшліфуєте і покращите під час нашої розваги. На разі ми маємо 3 квест кімнати у Рівному, героями яких історій стане Ваша команда, вирішувати лише Вам!

VR квести – це абсолютно новий формат розваг. Проходити квести тепер можна у віртуальній реальності. Неймовірні емоції, безліч віртуальних світів та історій, в яких Ваша команда – головні герої! Грайте командами 2-3 або 4 гравців, віком від 10 до 70 років.

 

 

Думаєте, що подарувати
своїм друзям чи близьким?

Робіть правильний вибір, подаруйте собі та своїм близьким незабутній відпочинок. Дитяче свято, тімбілдінг або ж просто похід з друзями. Розважайте та розвивайтесь у квест-кімнатах або ж віртуальній реальності в квест просторі Logikum

Даний вид сертифікату дає можливість зіграти у всіх квест кімнатах окрім “Гаррі Поттер”

2-4 гравця
Термін дії сертифікату: 6 міс.
Придбати
1000₴

Даний вид сертифікату дає можливість зіграти у квест кімнаті “Гаррі Поттер – Таємна кімната”: після її запуску”

2-4 гравця
Термін дії сертифікату: Необмежений
Придбати
1000₴
Чому квест-кімната?
На це є як мінімум 5 причин :
Це оригінально
Це доступно
Це весело
Це розвиваюче
Це по-новому