Квест Секрет Малевича

60 хвилин
2-7 гравця
1-2 гравця = 700₴, кожен наступний гравець +250₴

Прогулюючись картинною галереєю Казимира Малевича, ви побачили кімнату, якої не було на карті і вирішили зазирнути всередину. Ви так захопились витворами мистецтва, що не помітили, як за вами містичним чином зачинились двері і відчинити їх ви не змогли.

Ходять легенди, що сам художник колись мешкав у цій галереї і залишив після себе секретні приміщення й загадки, а ключ до виходу завжди знаходиться на самому видному місці, але щоб отримати його, потрібно розгадати секрет Малевича. У Вас є лише одна година до закриття галереї, щоб дізнатися, що хотів сказати художник, адже сьогодні її останній день роботи.

 

Опис квесту

 

Квест-кімната “Секрет Малевича” в місті Київ 5-го рівня складності – гарна ідея для незабутнього відпочинку команди від 2 до 7 гравців. Вона відрізняється неймовірно цікавим та, водночас, складним сюжетом пов’язаним з творами видатного Українського художника-авангардиста Казимира Малевича. Дана пригода точно буде до вподоби кожному, хто завітає до неї. Квест продуманий до дрібниць, відрізняється гарним виконанням та має заплутані таємниці, які роблять його проходження досить складним та цікавим. Аби пройти завдання, які пропонує квеструм, гравцям доведеться продемонструвати спритність, здатність логічно мислити, аналізувати отриману інформацію, слухати свою інтуїцію, вміти працювати в команді та всіляко проявити себе. Ви готові поринути у загадковий світ мистецтва та розгадати загадку одного з найвизначніших художників світу? Двері квесту завжди відкриті для Вас – подаруйте собі та своїм близьким незабутні емоції.

Оберіть дату та час гри => При бажанні оберіть додаткові опції => Вкажіть ваші контактні дані

Loading...